STPS5H100B er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Direkte
STMicroelectronics
På lager: 7 579
Datablad
Direkte
SMC Diode Solutions
På lager: 20 479
Datablad
Similar
Littelfuse Inc.
Similar
onsemi
Dioder 100 V 5A Overflatemontering DPAK
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
STPS5H100B
DigiKeys produktnummer
497-2640-5-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
STPS5H100B
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 100V 5A DPAK
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
STPS5H100B Modeller
Kategori
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
3.5 µA @ 100 V
Emballasje
Rør
Monteringstype
Delestatus
Aktiv
Kapsling
Teknologi
Leverandørens enhetsforpakning
DPAK
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
100 V
Driftstemperatur - kobling
175°C (maks)
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
5A
Baseproduktnummer
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
730 mV @ 5 A