DST5100S
DigiKeys produktnummer
F10089TR-ND - Tape og spole (TR)
F10089CT-ND - Båndavsnitt (CT)
F10089DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
DST5100S
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 100V 5A TO277B
Produsentens standard leveringstid
27 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 100 V 5A Overflatemontering TO-277B
Kategori
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
120 µA @ 100 V
Produsent
Kapasitans ved Vr, F
245pF ved 5V, 1MHz
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Grad
Bilteknikk
Delestatus
Aktiv
Godkjenning
AEC-Q101
Teknologi
Monteringstype
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
100 V
Kapsling
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
5A
Leverandørens enhetsforpakning
TO-277B
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
750 mV @ 5 A
Driftstemperatur - kobling
-55°C – 150°C
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)