STPS5H100BY-TR
DigiKeys produktnummer
497-12342-2-ND - Tape og spole (TR)
497-12342-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-12342-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
STPS5H100BY-TR
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 100V 5A DPAK
Detaljert beskrivelse
Dioder 100 V 5A Overflatemontering DPAK
EDA-/CAD-modeller
STPS5H100BY-TR Modeller
Kategori
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
3.5 µA @ 100 V
Produsent
Grad
Bilteknikk
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Godkjenning
AEC-Q101
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
100 V
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
5A
Driftstemperatur - kobling
-40°C – 175°C
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
730 mV @ 5 A
Baseproduktnummer
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)