MBRD5100
DigiKeys produktnummer
1655-MBRD5100TR-ND - Tape og spole (TR)
1655-MBRD5100CT-ND - Båndavsnitt (CT)
1655-MBRD5100DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MBRD5100
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 100V 5A DPAK
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 100 V 5A Overflatemontering DPAK
Kategori
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
1 mA @ 100 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapasitans ved Vr, F
300pF ved 5V, 1MHz
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Teknologi
Kapsling
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
100 V
Leverandørens enhetsforpakning
DPAK
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
5A
Driftstemperatur - kobling
-55°C – 150°C
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
850 mV @ 5 A