DCP3601CMR er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
STMicroelectronics
På lager: 2 718
Datablad
Parametrisk ekvivalent
STMicroelectronics
På lager: 84
Datablad
På lager: 612
Nedtransformering Svitsjet regulator IC Positiv Justerbar 0,85V 1 Utgang 1A SOT-23-6
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
DCP3601CMR
DigiKeys produktnummer
497-DCP3601CMRTR-ND - Tape og spole (TR)
497-DCP3601CMRCT-ND - Båndavsnitt (CT)
497-DCP3601CMRDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
DCP3601CMR
Beskrivelse
36 V, 1 A SYNCHRONOUS STEP-DOWN
Detaljert beskrivelse
Spenning - utgang (maks)
36V
Frekvens - omkobling
1MHz
Driftstemperatur
-40°C – 150°C (TJ)
Spenning - inngang (min)
3,3V
Baseproduktnummer
Spenning - inngang (maks)
36V