DCP3601CDMR
DigiKeys produktnummer
497-DCP3601CDMRTR-ND - Tape og spole (TR)
497-DCP3601CDMRCT-ND - Båndavsnitt (CT)
497-DCP3601CDMRDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
DCP3601CDMR
Beskrivelse
36 V, 1 A SYNCHRONOUS STEP-DOWN
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Nedtransformering Svitsjet regulator IC Positiv Justerbar 0,85V 1 Utgang 1A SOT-23-6
Kategori
Spenning - utgang (min./fast)
Produsent
Spenning - utgang (maks)
36V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Strøm – utgang
Delestatus
Aktiv
Frekvens - omkobling
1MHz
Funksjon
Trinn ned
Synkron likeretter
Ja
Utgangskonfigurasjon
Positiv
Driftstemperatur
-40°C – 150°C (TJ)
Topologi
Monteringstype
Overflatemontering
Utgangstype
Kapsling
Antall utganger
1
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23-6
Spenning - inngang (min)
3,3V
Baseproduktnummer
Spenning - inngang (maks)
36V