DCP3601NMR
DigiKeys produktnummer
497-DCP3601NMRTR-ND - Tape og spole (TR)
497-DCP3601NMRCT-ND - Båndavsnitt (CT)
497-DCP3601NMRDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
DCP3601NMR
Beskrivelse
36 V, 1 A SYNCHRONOUS STEP-DOWN
Detaljert beskrivelse
Nedtransformering Svitsjet regulator IC Positiv Justerbar 0,85V 1 Utgang 1A SOT-23-6
Spenning - utgang (maks)
36V
Frekvens - omkobling
1MHz
Driftstemperatur
-40°C – 150°C (TJ)
Spenning - inngang (min)
3,3V
Baseproduktnummer
Spenning - inngang (maks)
36V