DCP3603BCMR
DigiKeys produktnummer
497-DCP3603BCMRTR-ND - Tape og spole (TR)
497-DCP3603BCMRCT-ND - Båndavsnitt (CT)
497-DCP3603BCMRDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
DCP3603BCMR
Beskrivelse
36 V 3 A SYNCHRONOUS STEP-DOWN C
Produsentens standard leveringstid
99 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Nedtransformering Svitsjet regulator IC Positiv Justerbar 0,85V 1 Utgang 3A SOT-23-6
Kategori
Spenning - inngang (maks)
36V
Produsent
Spenning - utgang (min./fast)
Serie
Spenning - utgang (maks)
36V
Frekvens - omkobling
1MHz
Driftstemperatur
-40°C – 150°C (TJ)
Spenning - inngang (min)
3,3V