BZW50-27RL
DigiKeys produktnummer
497-12480-2-ND - Tape og spole (TR)
497-12480-1-ND - Båndavsnitt (CT)
Produsent
Produsentens produktnummer
BZW50-27RL
Beskrivelse
TVS DIODE 27VWM 62VC R6
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
62V Klemme 968A (8/20µs) Ipp TVS – dioder Gjennomgående hull R-6
EDA-/CAD-modeller
BZW50-27RL Modeller
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
968A (8/20µs)
Produsent
Effekt - toppuls
5000W (5kW)
Serie
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Delestatus
Utdatert
Kapasitans ved frekvens
7000pF ved 1MHz
Kapsling
R-6, Aksial
Spenning - reversspenning (Typ)
27V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
30V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
62V