30KPA28AE3/TR13 er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Littelfuse Inc.
På lager: 1 044
Datablad
Similar
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
På lager: 1 136
Datablad
Littelfuse Inc.
50V Klemme 606A Ipp TVS – dioder Gjennomgående hull P600
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
30KPA28AE3/TR13
DigiKeys produktnummer
30KPA28AE3/TR13-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
30KPA28AE3/TR13
Beskrivelse
TVS DIODE 28VWM 50VC P600
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
606A
Produsent
Effekt - toppuls
30000W (30kW)
Emballasje
Tape og spole (TR)
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Delestatus
Aktiv
Bruksområder
Generell bruk
Type
Zener
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Enveiskanaler
1
Monteringstype
Gjennomgående hull
Spenning - reversspenning (Typ)
28V
Kapsling
P600, Aksial
Spenning - gjennomslag (min)
31,28V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
50V