5KP28A-E3/54
DigiKeys produktnummer
5KP28A-E3/54GITR-ND - Tape og spole (TR)
5KP28A-E3/54GICT-ND - Båndavsnitt (CT)
Produsent
Produsentens produktnummer
5KP28A-E3/54
Beskrivelse
TVS DIODE 28VWM 45.4VC P600
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
45,4V Klemme 110A Ipp TVS – dioder Gjennomgående hull P600
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
110A
Produsent
Effekt - toppuls
5000W (5kW)
Serie
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Bruksområder
Generell bruk
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Type
Zener
Monteringstype
Gjennomgående hull
Enveiskanaler
1
Kapsling
P600, Aksial
Spenning - reversspenning (Typ)
28V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
31,1V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
45,4V