30KPA28E3/TR13 er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Direkte
Littelfuse Inc.
På lager: 0
Datablad
Similar
Littelfuse Inc.
På lager: 1 044
Datablad
Similar
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Klemme Ipp TVS – dioder Gjennomgående hull P600
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
30KPA28E3/TR13
DigiKeys produktnummer
30KPA28E3/TR13-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
30KPA28E3/TR13
Beskrivelse
TVS DIODE 28VWM P600
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Effekt - toppuls
30000W (30kW)
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Spenning - reversspenning (Typ)
28V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
29,47V