SMC50J28A
DigiKeys produktnummer
497-SMC50J28A-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
SMC50J28A
Beskrivelse
TVS DIODE 28VWM 45.4VC SMC
Produsentens standard leveringstid
13 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
45,4V Klemme 110A Ipp TVS – dioder Overflatemontering SMC
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SMC50J28A Modeller
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
110A
Produsent
Effekt - toppuls
5000W (5kW)
Emballasje
Bulk
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Spenning - reversspenning (Typ)
28V (maks)
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
31,1V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
45,4V