1.5KE300CA
DigiKeys produktnummer
497-6603-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-6603-3-ND - Tape og boks (TB)
Produsent
Produsentens produktnummer
1.5KE300CA
Beskrivelse
TVS DIODE 256VWM 414VC DO201
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
414V Klemme 3,6A Ipp TVS – dioder Gjennomgående hull DO-201
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
1.5KE300CA Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
3,6A
Produsent
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Serie
Nettledningsbeskyttelse
Ja
Emballasje
Båndavsnitt (CT)
Tape og boks (TB)
Bruksområder
Generell bruk
Delestatus
Utdatert
Kapasitans ved frekvens
250pF ved 1MHz
Type
Zener
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Toveiskanaler
1
Monteringstype
Gjennomgående hull
Spenning - reversspenning (Typ)
256V
Kapsling
DO-201AA, DO-27, Aksial
Spenning - gjennomslag (min)
285V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
414V