1.5KE300CA-B er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Littelfuse Inc.
På lager: 26 347
Datablad
Similar
STMicroelectronics
På lager: 72
Datablad
Comchip Technology
På lager: 0
Comchip Technology
YAGEO
Taiwan Semiconductor Corporation
414V Klemme 3,7A Ipp TVS – dioder Gjennomgående hull DO-201
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
1.5KE300CA-B
DigiKeys produktnummer
1.5KE300CA-B-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
1.5KE300CA-B
Beskrivelse
TVS DIODE 256VWM 414VC DO201
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
1.5KE300CA-B Modeller
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
3,7A
Produsent
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Serie
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Emballasje
Bulk
Bruksområder
Generell bruk
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Type
Zener
Monteringstype
Gjennomgående hull
Toveiskanaler
1
Kapsling
DO-201AA, DO-27, Aksial
Spenning - reversspenning (Typ)
256V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
285V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
414V