1.5KE300CA/B
DigiKeys produktnummer
13-1.5KE300CA/BCT-ND - Båndavsnitt (CT)
13-1.5KE300CA/BTB-ND - Tape og boks (TB)
Produsent
Produsentens produktnummer
1.5KE300CA/B
Beskrivelse
TVS DIODE 256VWM 414VC DO201
Produsentens standard leveringstid
32 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
414V Klemme 3,7A Ipp TVS – dioder Gjennomgående hull DO-201
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
3,7A
Produsent
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Emballasje
Båndavsnitt (CT)
Tape og boks (TB)
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Gjennomgående hull
Toveiskanaler
Spenning - reversspenning (Typ)
256V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
285V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
414V