1.5KE300CA
DigiKeys produktnummer
1.5KE300CALFTR-ND - Tape og spole (TR)
1.5KE300CALFCT-ND - Båndavsnitt (CT)
Produsent
Produsentens produktnummer
1.5KE300CA
Beskrivelse
TVS DIODE 256VWM 414VC DO201
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
414V Klemme 3,7A Ipp TVS – dioder Gjennomgående hull DO-201
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
3,7A
Produsent
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Serie
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Bruksområder
Generell bruk
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Type
Zener
Monteringstype
Gjennomgående hull
Toveiskanaler
1
Kapsling
DO-201AA, DO-27, Aksial
Spenning - reversspenning (Typ)
256V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
285V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
414V