1.5KE300CA-HF er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
YAGEO
På lager: 2 773
Datablad
414V Klemme 3,62A Ipp TVS – dioder Gjennomgående hull DO-201
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
1.5KE300CA-HF
DigiKeys produktnummer
641-1.5KE300CA-HFTB-ND - Tape og boks (TB)
Produsent
Produsentens produktnummer
1.5KE300CA-HF
Detaljert beskrivelse
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
3,62A
Produsent
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Gjennomgående hull
Toveiskanaler
Spenning - reversspenning (Typ)
256V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
285V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
414V