SCT2080KEC er utfaset og produseres ikke lenger.
Tilgjengelige erstatninger:
Direkte
Rohm Semiconductor
På lager: 1 684
Datablad
Similar
IXYS
På lager: 572
Datablad
Similar
IXYS
På lager: 0
Microchip Technology
På lager: 128
STMicroelectronics
På lager: 575
N-kanal 1200 V 40A (Tc) 262W (Tc) Gjennomgående hull TO-247
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
ROHM 4-pin SiC Power MOSFETs | Digi-Key Daily
SCT2080KEC
DigiKeys produktnummer
SCT2080KEC-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
SCT2080KEC
Beskrivelse
SICFET N-CH 1200V 40A TO247
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
SCT2080KEC Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
4V ved 4.4mA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
106 nC @ 18 V
Emballasje
Rør
Vgs (maks)
+22V, -6V
Delestatus
Utdatert
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
2080 pF @ 800 V
FET-type
Effekttap (maks)
262W (Tc)
Teknologi
Driftstemperatur
175°C (TJ)
Drain til Source-spenning
1200 V
Monteringstype
Gjennomgående hull
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Leverandørens enhetsforpakning
TO-247
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
18V
Kapsling
Rds på (maks) ved Id, Vgs
117mOhm ved 10A, 18V