IXFH50N85X
DigiKeys produktnummer
IXFH50N85X-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
IXFH50N85X
Beskrivelse
MOSFET N-CH 850V 50A TO247
Produsentens standard leveringstid
41 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 850 V 50A (Tc) 890W (Tc) Gjennomgående hull TO-247 (IXTH)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
IXFH50N85X Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
5.5V ved 4mA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
152 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±30V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
4480 pF @ 25 V
Effekttap (maks)
890W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Teknologi
Monteringstype
Gjennomgående hull
Drain til Source-spenning
850 V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-247 (IXTH)
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
105mOhm ved 500mA, 10V