SCT2080KEGC11
DigiKeys produktnummer
846-SCT2080KEGC11-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
SCT2080KEGC11
Beskrivelse
MOSFET N-CH 1200V 40A TO247N
Produsentens standard leveringstid
23 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 1200 V 40A (Tc) 262W (Tc) Gjennomgående hull TO-247N
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
4V ved 4.4mA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
106 nC @ 18 V
Emballasje
Rør
Vgs (maks)
+22V, -6V
Delestatus
Aktiv
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
2080 pF @ 800 V
FET-type
Effekttap (maks)
262W (Tc)
Teknologi
Driftstemperatur
175°C (TJ)
Drain til Source-spenning
1200 V
Monteringstype
Gjennomgående hull
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Leverandørens enhetsforpakning
TO-247N
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
18V
Kapsling
Rds på (maks) ved Id, Vgs
117mOhm ved 10A, 18V