IXFX52N100X er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Rohm Semiconductor
På lager: 390
Datablad
N-kanal 1000 V 52A (Tc) 1250W (Tc) Gjennomgående hull PLUS247™-3
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
IXFX52N100X
DigiKeys produktnummer
IXFX52N100X-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
IXFX52N100X
Beskrivelse
MOSFET N-CH 1000V 52A PLUS247
Produsentens standard leveringstid
35 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
6V ved 4mA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
245 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±30V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
6725 pF @ 25 V
Delestatus
Aktiv
Effekttap (maks)
1250W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Teknologi
Monteringstype
Gjennomgående hull
Drain til Source-spenning
1000 V
Leverandørens enhetsforpakning
PLUS247™-3
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
125mOhm ved 26A, 10V