ROF-78E3.3-0.5SMD-R
DigiKeys produktnummer
945-1689-2-ND - Tape og spole (TR)
945-ROF-78E3.3-0.5SMD-RCT-ND - Båndavsnitt (CT)
945-ROF-78E3.3-0.5SMD-RDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ROF-78E3.3-0.5SMD-R
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 3.3V
Produsentens standard leveringstid
7 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Uisolert PoL-modul DC DC-omformere 1 Utgang 3,3V 500mA 5V - 36V Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ROF-78E3.3-0.5SMD-R Modeller
Kategori
Strøm - utgang (maks)
500mA
Produsent
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Serie
Funksjoner
SCP
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 75°C
Delestatus
Aktiv
Effektivitet
84%
Type
Uisolert PoL-modul
Monteringstype
Overflatemontering
Antall utganger
1
Kapsling
4-SMD-modul
Spenning - inngang (min)
5V
Størrelse/dimensjon
0,53" L x 0,49" B x 0,18" H (13,5mm x 12,5mm x 4,5mm)
Spenning - inngang (maks)
36V