PXO7803C-500-M-TR
DigiKeys produktnummer
179-PXO7803C-500-M-TR-ND - Tape og spole (TR)
179-PXO7803C-500-M-TRCT-ND - Båndavsnitt (CT)
179-PXO7803C-500-M-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PXO7803C-500-M-TR
Beskrivelse
DC-DC NON-ISOLATED, 0.5 A, 4.75~
Produsentens standard leveringstid
23 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Uisolert PoL-modul DC DC-omformere 1 Utgang 3,3V 500mA 4,75V - 36V Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PXO7803C-500-M-TR Modeller
Kategori
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Produsent
Funksjoner
Fjernstyrt av/på
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (med effektminskning)
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Effektivitet
92%
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Type
Uisolert PoL-modul
Kapsling
4-SMD-modul
Antall utganger
1
Størrelse/dimensjon
0,53" L x 0,49" B x 0,14" H (13,5mm x 12,5mm x 3,5mm)
Spenning - inngang (min)
4,75V
Styringsfunksjoner
Aktivere, Aktiv høy
Spenning - inngang (maks)
36V
Godkjenningsbyrå
CE, UKCA
Spenning - utgang 1
Standardnummer
Strøm - utgang (maks)
500mA
Baseproduktnummer
Effekt (watt)
1.65 W