PXO7805C-500-M-TR
DigiKeys produktnummer
179-PXO7805C-500-M-TR-ND - Tape og spole (TR)
179-PXO7805C-500-M-TRCT-ND - Båndavsnitt (CT)
179-PXO7805C-500-M-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PXO7805C-500-M-TR
Beskrivelse
DC-DC NON-ISOLATED, 0.5 A, 6.5~3
Detaljert beskrivelse
Uisolert PoL-modul DC DC-omformere 1 Utgang 5V 500mA 6,5V - 36V Inngang
EDA-/CAD-modeller
PXO7805C-500-M-TR Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (med effektminskning)
Effektivitet
93%
Størrelse/dimensjon
0,53" L x 0,49" B x 0,14" H (13,5mm x 12,5mm x 3,5mm)
Spenning - inngang (min)
6,5V
Spenning - inngang (maks)
36V
Strøm - utgang (maks)
500mA
Baseproduktnummer
Effekt (watt)
2.5 W