ROF-78E12-0.5SMD-R
DigiKeys produktnummer
945-ROF-78E12-0.5SMD-RTR-ND - Tape og spole (TR)
945-ROF-78E12-0.5SMD-RCT-ND - Båndavsnitt (CT)
945-ROF-78E12-0.5SMD-RDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ROF-78E12-0.5SMD-R
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 12V 6W
Produsentens standard leveringstid
7 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Uisolert PoL-modul DC DC-omformere 1 Utgang 12V 500mA 15V - 36V Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ROF-78E12-0.5SMD-R Modeller
Kategori
Strøm - utgang (maks)
500mA
Produsent
Effekt (watt)
6 W
Serie
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Funksjoner
Standby-utgang
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (med effektminskning)
Type
Uisolert PoL-modul
Effektivitet
92%
Antall utganger
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - inngang (min)
15V
Kapsling
4-SMD-modul
Spenning - inngang (maks)
36V
Størrelse/dimensjon
0,53" L x 0,49" B x 0,18" H (13,5mm x 12,5mm x 4,5mm)