CT4022-A12BSN8
DigiKeys produktnummer
620-CT4022-A12BSN8TR-ND - Tape og spole (TR)
620-CT4022-A12BSN8CT-ND - Båndavsnitt (CT)
620-CT4022-A12BSN8DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CT4022-A12BSN8
Beskrivelse
CURRENT SENSOR MR 12A 8-SOIC
Produsentens standard leveringstid
30 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Strømsensorer 12A 1 kanaler Magnetoresistiv Toveis 8-SOIC (0,154", 3,90mm bredde)
Kategori
Linearitet
±0,1%
Produsent
Nøyaktighet
±3%
Serie
Forsyningsspenning
3V – 3,6V, 4,5V – 5,5V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Responstid
500ns
Delestatus
Aktiv
Strøm - forsyning (maks)
7mA
For måling
DC
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Sensortype
Grad
Bilteknikk
Strøm - deteksjon
Godkjenning
AEC-Q100
Antall kanaler
1
Polarisering
Toveis
Utgang
Proporsjonal, Spenning
Monteringstype
Følsomhet
166,7mV/A
Kapsling
8-SOIC (0,154", 3,90mm bredde)
Frekvens
DC – 500kHz