EEH-ZA1E221P
DigiKeys produktnummer
P15437TR-ND - Tape og spole (TR)
P15437CT-ND - Båndavsnitt (CT)
P15437DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
EEH-ZA1E221P
Beskrivelse
CAP ALUMHYB 220UF 20% 25V SMD
Detaljert beskrivelse
220 µF 25 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Kapsling - SMD 27mOhm 10000 Hrs ved 105°C
EDA-/CAD-modeller
EEH-ZA1E221P Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Rippelstrøm ved lav frekvens
345 mA @ 100 Hz
Rippelstrøm ved høy frekvens
2.3 A @ 100 kHz
Størrelse/dimensjon
0,315" dia (8,00mm)
Kapasitans
220 µF
Høyde - sittende (maks)
0,413" (10,50mm)
Toleranse
±20%
Overflatemontering, størrelse
0,327" L x 0,327" B (8,30mm x 8,30mm)
Nominell spenning
25 V
ESR (Equivalent Series Resistance)
27mOhm
Levetid ved temp.
10000 Hrs ved 105°C