GYB1E221MCQ1GS
DigiKeys produktnummer
493-17887-2-ND - Tape og spole (TR)
493-17887-1-ND - Båndavsnitt (CT)
493-17887-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
GYB1E221MCQ1GS
Beskrivelse
CAP ALUMHYB 220UF 20% 25V SMD
Produsentens standard leveringstid
28 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
220 µF 25 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Kapsling - SMD 27mOhm 10000 Hrs ved 105°C
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
GYB1E221MCQ1GS Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Produsent
Nichicon
Klassifiseringer
AEC-Q200
Serie
Bruksområder
Generell bruk
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Rippelstrøm ved lav frekvens
345 mA @ 120 Hz
Delestatus
Aktiv
Rippelstrøm ved høy frekvens
2.3 A @ 100 kHz
Type
Hybrid
Størrelse/dimensjon
0,315" dia (8,00mm)
Kapasitans
220 µF
Høyde - sittende (maks)
0,413" (10,50mm)
Toleranse
±20%
Overflatemontering, størrelse
0,327" L x 0,327" B (8,30mm x 8,30mm)
Nominell spenning
25 V
Monteringstype
Overflatemontering
ESR (Equivalent Series Resistance)
27mOhm
Kapsling
Radial, Kapsling - SMD
Levetid ved temp.
10000 Hrs ved 105°C