25CEV220M8X10.5
DigiKeys produktnummer
1189-25CEV220M8X10.5TR-ND - Tape og spole (TR)
1189-25CEV220M8X10.5CT-ND - Båndavsnitt (CT)
1189-25CEV220M8X10.5DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
25CEV220M8X10.5
Beskrivelse
CAP ALUMHYB 220UF 20% 25V SMD
Produsentens standard leveringstid
22 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
220 µF 25 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Kapsling - SMD 27mOhm 10000 Hrs ved 105°C
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
25CEV220M8X10.5 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Produsent
Rubycon
Klassifiseringer
AEC-Q200
Serie
Bruksområder
Bilteknikk
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Rippelstrøm ved lav frekvens
345 mA @ 100 Hz
Delestatus
Aktiv
Rippelstrøm ved høy frekvens
2.3 A @ 100 kHz
Type
Hybrid
Størrelse/dimensjon
0,315" dia (8,00mm)
Kapasitans
220 µF
Høyde - sittende (maks)
0,413" (10,50mm)
Toleranse
±20%
Overflatemontering, størrelse
0,327" L x 0,327" B (8,30mm x 8,30mm)
Nominell spenning
25 V
Monteringstype
Overflatemontering
ESR (Equivalent Series Resistance)
27mOhm
Kapsling
Radial, Kapsling - SMD
Levetid ved temp.
10000 Hrs ved 105°C