HHXD250GRA221MHA0G
DigiKeys produktnummer
565-HHXD250GRA221MHA0GTR-ND - Tape og spole (TR)
565-HHXD250GRA221MHA0GCT-ND - Båndavsnitt (CT)
565-HHXD250GRA221MHA0GDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
HHXD250GRA221MHA0G
Beskrivelse
CAP ALUMHYB 220UF 20% 25V SMD
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
220 µF 25 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Kapsling - SMD 27mOhm 10000 Hrs ved 105°C
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Produsent
Chemi-Con
Klassifiseringer
AEC-Q200
Serie
Bruksområder
Bilteknikk
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Funksjoner
Antivibrasjon
Delestatus
Aktiv
Rippelstrøm ved lav frekvens
299 mA @ 120 Hz
Type
Hybrid
Rippelstrøm ved høy frekvens
2.3 A @ 100 kHz
Kapasitans
220 µF
Størrelse/dimensjon
0,315" dia (8,00mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,413" (10,50mm)
Nominell spenning
25 V
Overflatemontering, størrelse
0,327" L x 0,327" B (8,30mm x 8,30mm)
ESR (Equivalent Series Resistance)
27mOhm
Monteringstype
Overflatemontering
Levetid ved temp.
10000 Hrs ved 105°C