NC7SZ32P5X er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
onsemi
På lager: 21 945
Datablad
Direkte
Diodes Incorporated
På lager: 5 462
Datablad
Direkte
Texas Instruments
Similar
Nexperia USA Inc.
Nexperia USA Inc.
Texas Instruments
OR-port IC 1 Kanals SC-70-5
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
NC7SZ32P5X
DigiKeys produktnummer
NC7SZ32P5XTR-ND - Tape og spole (TR)
NC7SZ32P5XCT-ND - Båndavsnitt (CT)
NC7SZ32P5XDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
NC7SZ32P5X
Beskrivelse
IC GATE OR 1CH 2-INP SC70-5
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
OR-port IC 1 Kanals SC-70-5
EDA-/CAD-modeller
NC7SZ32P5X Modeller
Kategori
Strøm - hvilestrøm (maks)
2 µA
Produsent
Strøm - utgang høy, lav
32mA, 32mA
Serie
Maks. spredningsforsinkelse ved V, maks. CL
4.5ns ved 5V, 50pF
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Leverandørens enhetsforpakning
SC-70-5
Antall kretser
1
Kapsling
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Antall innganger
2
Baseproduktnummer
Forsyningsspenning
1,65V – 5,5V