SN74LVC1G32DCKR er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Direkte
Diodes Incorporated
På lager: 5 462
Datablad
Direkte
onsemi
På lager: 0
Datablad
onsemi
Similar
Nexperia USA Inc.
Similar
Diodes Incorporated
Toshiba Semiconductor and Storage
OR-port IC 1 Kanals SC-70-5
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
SN74LVC1G32DCKR
DigiKeys produktnummer
296-9848-2-ND - Tape og spole (TR)
296-9848-1-ND - Båndavsnitt (CT)
296-9848-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SN74LVC1G32DCKR
Beskrivelse
IC GATE OR 1CH 2-INP SC70-5
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
OR-port IC 1 Kanals SC-70-5
EDA-/CAD-modeller
SN74LVC1G32DCKR Modeller
Kategori
Strøm - utgang høy, lav
32mA, 32mA
Produsent
Logikknivå - lavt
0,7V – 0,8V
Serie
Logikknivå - høyt
1,7V – 2V
4ns ved 5V, 50pF
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Logikktype
Monteringstype
Overflatemontering
Antall kretser
1
Leverandørens enhetsforpakning
SC-70-5
Antall innganger
2
Kapsling
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Forsyningsspenning
1,65V – 5,5V