NC7SZ32M5X
DigiKeys produktnummer
NC7SZ32M5XTR-ND - Tape og spole (TR)
NC7SZ32M5XCT-ND - Båndavsnitt (CT)
NC7SZ32M5XDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
NC7SZ32M5X
Beskrivelse
IC GATE OR 1CH 2-INP SOT23-5
Produsentens standard leveringstid
19 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
OR-port IC 1 Kanals SOT-23-5
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
NC7SZ32M5X Modeller
Kategori
Strøm - hvilestrøm (maks)
2 µA
Produsent
Strøm - utgang høy, lav
32mA, 32mA
Serie
Maks. spredningsforsinkelse ved V, maks. CL
4.5ns ved 5V, 50pF
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Logikktype
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23-5
Antall kretser
1
Kapsling
SC-74A, SOT-753
Antall innganger
2
Baseproduktnummer
Forsyningsspenning
1,65V – 5,5V