SN74LVC1G32DBVRG4 er utgått og føres ikke lenger av DigiKey.
Tilgjengelige erstatninger:
MFR Recommended
Texas Instruments
På lager: 0
Datablad
Direkte
Diodes Incorporated
På lager: 86 790
Datablad
Similar
Nexperia USA Inc.
Similar
onsemi
onsemi
Toshiba Semiconductor and Storage
OR-port IC 1 Kanals SOT-23-5
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
SN74LVC1G32DBVRG4
DigiKeys produktnummer
296-35950-2-ND - Tape og spole (TR)
296-35950-1-ND - Båndavsnitt (CT)
296-35950-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SN74LVC1G32DBVRG4
Beskrivelse
IC GATE OR 1CH 2-INP SOT23-5
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
OR-port IC 1 Kanals SOT-23-5
EDA-/CAD-modeller
SN74LVC1G32DBVRG4 Modeller
Kategori
Strøm - utgang høy, lav
32mA, 32mA
Produsent
Logikknivå - lavt
0,7V – 0,8V
Serie
Logikknivå - høyt
1,7V – 2V
4ns ved 5V, 50pF
Delestatus
Ikke lenger tilgjengelig hos DigiKey
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Logikktype
Monteringstype
Overflatemontering
Antall kretser
1
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23-5
Antall innganger
2
Kapsling
SC-74A, SOT-753
Forsyningsspenning
1,65V – 5,5V