CB3LV-3I-125M000000
DigiKeys produktnummer
110-CB3LV-3I-125M000000TR-ND - Tape og spole (TR)
110-CB3LV-3I-125M000000CT-ND - Båndavsnitt (CT)
110-CB3LV-3I-125M000000DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CB3LV-3I-125M000000
Beskrivelse
XTAL OSC XO 125.0000MHZ HCMOS
Detaljert beskrivelse
125 MHz XO (standard) HCMOS, TTL Oscillator 3,3V Aktiver/Deaktiver 4-SMD, ingen ledning
Kategori
Forsyningsspenning
3,3V
Produsent
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Strøm - forsyning (maks)
60mA
Størrelse/dimensjon
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Frekvens
Høyde - sittende (maks)
0,071" (1,80mm)