MBRB20200CTT4G
DigiKeys produktnummer
MBRB20200CTT4GOSTR-ND - Tape og spole (TR)
MBRB20200CTT4GOSCT-ND - Båndavsnitt (CT)
MBRB20200CTT4GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MBRB20200CTT4G
Beskrivelse
DIODE ARRAY SCHOT 200V 10A D2PAK
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Diodematrise 1 par felles katode 200 V 10A Overflatemontering TO-263-3, D2PAK (2 ledere + plate), TO-263AB
Kategori
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
900 mV @ 10 A
Produsent
onsemi
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)
Serie
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
1 mA @ 200 V
Driftstemperatur - kobling
-65°C – 150°C
Leverandørens enhetsforpakning
D2PAK
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
200 V
Baseproduktnummer
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io) (per diode)
10A