MBRB20200CT-13 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | MBRB20200CT-13 |
Beskrivelse | DIODE ARR SCHOTT 200V 10A TO-263 |
Produsentens standard leveringstid | 16 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | Diodematrise 1 par felles katode 200 V 10A Overflatemontering TO-263-3, D2PAK (2 ledere + plate), TO-263AB |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | MBRB20200CT-13 Modeller |
Kategori | Hurtighet Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io) |
Produsent Diodes Incorporated | Strøm - omvendt lekkasje ved Vr 100 µA @ 200 V |
Delestatus Aktiv | Grad Bilteknikk |
Diodekonfigurasjon 1 par felles katode | Godkjenning AEC-Q101 |
Teknologi Schottky | Monteringstype Overflatemontering |
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks) 200 V | Kapsling TO-263-3, D2PAK (2 ledere + plate), TO-263AB |
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io) (per diode) 10A | Leverandørens enhetsforpakning TO-263 |
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If 890 mV @ 10 A | Baseproduktnummer |