MBRB20200CT
DigiKeys produktnummer
MBRB20200CTDI-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MBRB20200CT
Beskrivelse
DIODE ARR SCHOTT 200V 10A TO-263
Produsentens standard leveringstid
40 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Diodematrise 1 par felles katode 200 V 10A Overflatemontering TO-263-3, D2PAK (2 ledere + plate), TO-263AB
Kategori
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)
Produsent
Diodes Incorporated
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
100 µA @ 200 V
Emballasje
Rør
Driftstemperatur - kobling
-55°C – 175°C
Delestatus
Aktiv
Grad
Bilteknikk
Diodekonfigurasjon
1 par felles katode
Godkjenning
AEC-Q101
Teknologi
Schottky
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
200 V
Kapsling
TO-263-3, D2PAK (2 ledere + plate), TO-263AB
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io) (per diode)
10A
Leverandørens enhetsforpakning
TO-263
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
890 mV @ 10 A