MBRB20200CT | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | MBRB20200CT |
Beskrivelse | DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V D2PAK |
Produsentens standard leveringstid | 16 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | Diodematrise 1 par felles katode 200 V Overflatemontering TO-263-3, D2PAK (2 ledere + plate), TO-263AB |
Datablad | Datablad |
Kategori | Hurtighet Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io) |
Produsent SMC Diode Solutions | Strøm - omvendt lekkasje ved Vr 1 mA @ 200 V |
Delestatus Aktiv | Monteringstype Overflatemontering |
Diodekonfigurasjon 1 par felles katode | Kapsling TO-263-3, D2PAK (2 ledere + plate), TO-263AB |
Teknologi Schottky | Leverandørens enhetsforpakning D2PAK |
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks) 200 V | Baseproduktnummer |
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If 900 mV @ 10 A |