MBRS20200CT
DigiKeys produktnummer
4878-MBRS20200CT-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MBRS20200CT
Beskrivelse
DIODE ARR SCHOT 200V 10A TO263AB
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Diodematrise 1 par felles katode 200 V 10A Overflatemontering TO-263-3, D2PAK (2 ledere + plate), TO-263AB
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MBRS20200CT Modeller
Kategori
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
900 mV @ 10 A
Produsent
Diotec Semiconductor
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)
Emballasje
Rør
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
5 µA @ 200 V
Driftstemperatur - kobling
-50°C – 175°C
Diodekonfigurasjon
1 par felles katode
Monteringstype
Overflatemontering
Teknologi
Schottky
Kapsling
TO-263-3, D2PAK (2 ledere + plate), TO-263AB
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
200 V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-263AB (D2PAK)
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io) (per diode)
10A