FGH80N60FD2TU er utfaset og produseres ikke lenger.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Infineon Technologies
På lager: 184
Datablad
Similar
Infineon Technologies
På lager: 170
Datablad
På lager: 2 457
STMicroelectronics
På lager: 0
STMicroelectronics
På lager: 380
På lager: 300
IGBT Feltstopp 600 V 80 A 290 W Gjennomgående hull TO-247-3
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
FGH80N60FD2TU
DigiKeys produktnummer
FGH80N60FD2TU-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FGH80N60FD2TU
Beskrivelse
IGBT FIELD STOP 600V 80A TO247
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Inngangstype
Standard
Produsent
onsemi
Portlading
120 nC
Emballasje
Rør
Td (på/av) ved 25°C
21ns/126ns
Delestatus
Utdatert
Testtilstand
400V, 40A, 10Ohm, 15V
IGBT-type
Feltstopp
Omvendt gjenopprettingstid (trr)
61 ns
Spenning - kollektorsender gjennomslag (maks)
600 V
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Strøm - kollektor (Ic) (maks)
80 A
Monteringstype
Gjennomgående hull
Strøm - kollektor, pulsert (Icm)
160 A
Kapsling
TO-247-3
Vce(på) (maks) ved Vge, Ic
2.4V ved 15V, 40A
Leverandørens enhetsforpakning
TO-247-3
Effekt - maks
290 W