STGW60V60F
DigiKeys produktnummer
497-STGW60V60F-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
STGW60V60F
Beskrivelse
IGBT TRENCH FS 600V 80A TO-247-3
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
IGBT Trench-feltstopp 600 V 80 A 375 W Gjennomgående hull TO-247-3
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
STGW60V60F Modeller
Kategori
Omkoblingsstrøm
750µJ (på), 550µJ (av)
Produsent
STMicroelectronics
Inngangstype
Standard
Emballasje
Rør
Portlading
334 nC
Delestatus
Aktiv
Td (på/av) ved 25°C
60ns/208ns
IGBT-type
Trench-feltstopp
Testtilstand
400V, 60A, 4,7Ohm, 15V
Spenning - kollektorsender gjennomslag (maks)
600 V
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Strøm - kollektor (Ic) (maks)
80 A
Monteringstype
Gjennomgående hull
Strøm - kollektor, pulsert (Icm)
240 A
Kapsling
TO-247-3
Vce(på) (maks) ved Vge, Ic
2.3V ved 15V, 60A
Leverandørens enhetsforpakning
TO-247-3
Effekt - maks
375 W