STGY40NC60VD
DigiKeys produktnummer
497-6736-5-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
STGY40NC60VD
Beskrivelse
IGBT 600V 80A MAX247
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
IGBT 600 V 80 A 260 W Gjennomgående hull MAX247™
EDA-/CAD-modeller
STGY40NC60VD Modeller
Portlading
214 nC
Serie
Td (på/av) ved 25°C
43ns/140ns
Testtilstand
390V, 40A, 3,3Ohm, 15V
Delestatus
Utdatert
Omvendt gjenopprettingstid (trr)
44 ns
Spenning - kollektorsender gjennomslag (maks)
600 V
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Strøm - kollektor (Ic) (maks)
80 A
Vce(på) (maks) ved Vge, Ic
2.5V ved 15V, 40A
Kapsling
TO-247-3
Effekt - maks
260 W