APT40GT60BRG
DigiKeys produktnummer
APT40GT60BRG-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
APT40GT60BRG
Beskrivelse
IGBT NPT 600V 80A TO247
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
IGBT NPT 600 V 80 A 345 W Gjennomgående hull TO-247 [B]
Kategori
Omkoblingsstrøm
828µJ (av)
Produsent
Microchip Technology
Inngangstype
Standard
Serie
Portlading
200 nC
Emballasje
Rør
Td (på/av) ved 25°C
12ns/124ns
Delestatus
Aktiv
Testtilstand
400V, 40A, 5Ohm, 15V
IGBT-type
NPT
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Spenning - kollektorsender gjennomslag (maks)
600 V
Monteringstype
Gjennomgående hull
Strøm - kollektor (Ic) (maks)
80 A
Kapsling
TO-247-3
Strøm - kollektor, pulsert (Icm)
160 A
Leverandørens enhetsforpakning
TO-247 [B]
Vce(på) (maks) ved Vge, Ic
2.5V ved 15V, 40A
Baseproduktnummer
Effekt - maks
345 W