APT60GT60BRG
DigiKeys produktnummer
APT60GT60BRG-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
APT60GT60BRG
Beskrivelse
IGBT NPT 600V 100A TO247
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
IGBT NPT 600 V 100 A 500 W Gjennomgående hull TO-247 [B]
Kategori
Effekt - maks
500 W
Produsent
Microchip Technology
Omkoblingsstrøm
3,4mJ
Serie
Inngangstype
Standard
Emballasje
Rør
Portlading
275 nC
Delestatus
Aktiv
Td (på/av) ved 25°C
26ns/395ns
IGBT-type
NPT
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Spenning - kollektorsender gjennomslag (maks)
600 V
Monteringstype
Gjennomgående hull
Strøm - kollektor (Ic) (maks)
100 A
Kapsling
TO-247-3
Strøm - kollektor, pulsert (Icm)
360 A
Leverandørens enhetsforpakning
TO-247 [B]
Vce(på) (maks) ved Vge, Ic
2.5V ved 15V, 60A