BUK7Y1R0-40NX
DigiKeys produktnummer
1727-BUK7Y1R0-40NXTR-ND - Tape og spole (TR)
1727-BUK7Y1R0-40NXCT-ND - Båndavsnitt (CT)
1727-BUK7Y1R0-40NXDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BUK7Y1R0-40NX
Beskrivelse
BUK7Y1R0-40N/SOT669/LFPAK
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 40 V 320A (Tc) 268W (Tc) Overflatemontering LFPAK56, Power-SO8
Kategori
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
189 nC @ 10 V
Produsent
Vgs (maks)
±20V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
10622 pF @ 25 V
Delestatus
Aktiv
Effekttap (maks)
268W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Teknologi
Grad
Bilteknikk
Drain til Source-spenning
40 V
Godkjenning
AEC-Q101
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Monteringstype
Overflatemontering
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Leverandørens enhetsforpakning
LFPAK56, Power-SO8
Rds på (maks) ved Id, Vgs
0,97mOhm ved 25A, 10V
Kapsling
Vgs(th) (maks) ved Id
3.6V ved 1mA