BSC010N04LSATMA1
DigiKeys produktnummer
BSC010N04LSATMA1TR-ND - Tape og spole (TR)
BSC010N04LSATMA1CT-ND - Båndavsnitt (CT)
BSC010N04LSATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BSC010N04LSATMA1
Beskrivelse
MOSFET N-CH 40V 38A/100A TDSON
Detaljert beskrivelse
N-kanal 40 V 38A (Ta), 100A (Tc) 2,5W (Ta), 139W (Tc) Overflatemontering PG-TDSON-8 FL
EDA-/CAD-modeller
BSC010N04LSATMA1 Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
2V ved 250µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
95 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±20V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
6800 pF @ 20 V
Effekttap (maks)
2,5W (Ta), 139W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Drain til Source-spenning
40 V
Leverandørens enhetsforpakning
PG-TDSON-8 FL
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
4,5V, 10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
1mOhm ved 50A, 10V