MM3Z18VB
DigiKeys produktnummer
MM3Z18VBTR-ND - Tape og spole (TR)
MM3Z18VBCT-ND - Båndavsnitt (CT)
MM3Z18VBDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MM3Z18VB
Beskrivelse
DIODE ZENER 18V 200MW SOD323F
Produsentens standard leveringstid
21 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 18 V 200 mW ±2% Overflatemontering SOD-323F
Kategori
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
45 nA @ 12.6 V
Produsent
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
1 V @ 10 mA
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Toleranse
±2%
Leverandørens enhetsforpakning
SOD-323F
Effekt - maks
200 mW
Baseproduktnummer
Impedans (maks) (Zzt)
42 Ohms