BSC010N04LS6ATMA1
DigiKeys produktnummer
BSC010N04LS6ATMA1TR-ND - Tape og spole (TR)
BSC010N04LS6ATMA1CT-ND - Båndavsnitt (CT)
BSC010N04LS6ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BSC010N04LS6ATMA1
Beskrivelse
MOSFET N-CH 40V 40A/100A TDSON
Produsentens standard leveringstid
61 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 40 V 40A (Ta), 100A (Tc) 3W (Ta), 150W (Tc) Overflatemontering PG-TDSON-8-6
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
BSC010N04LS6ATMA1 Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
2.3V ved 250µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
67 nC @ 4.5 V
Serie
Vgs (maks)
±20V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
4600 pF @ 20 V
Delestatus
Aktiv
Effekttap (maks)
3W (Ta), 150W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Teknologi
Monteringstype
Overflatemontering
Drain til Source-spenning
40 V
Leverandørens enhetsforpakning
PG-TDSON-8-6
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
4,5V, 10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
1mOhm ved 50A, 10V